Juventus, ja ku vijnë ofertat e para për Pogba
Ja ku vijnë ofertat e para për Paul Pogba. Sipas asaj që raporton "TuttoSport", Manchester City ka provuar të fusë në tratativa Stevan Jovetiç, Paris Saint Germain Marco Verrattin dhe Edinson Cavanin, ndërsa Real Madrid mendon vetëm për një ofertë në kesh.

Sipas gazetës torineze, gjithçka varet nga vetë mesfushori francez. Nëse nuk pranon asnjë prej ofertave, klubi bardhezi është gati ta mbajë edhe me "forcë" në skuadrën e Massimiliano Allegrit. /albeu.com/

Shtuar më 28/01/2015, ora 16:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori