E FUNDIT/ Super super Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO)
Juventus ka ndërmend të zhdukë interesimin e Chelseat për Sandron
Juventus dëshiron të blindojë Alex Sandro. Italianët janë të trembur nga situata e lojtari, i cili ka qenë është kapur nga radarët e Chelseat.

Sipas gazetës Corriere dello Sport, drejtuesi i Juventusit ka përgatitur ofertën e rinovimit të kontratës për 4-5 milionë euro në sezon gjatë një periudhe deri në vitin 2022, dy vite më shumë se sa aktuale, përcjell Albeu.com.

Italinaët nuk duan të stresohen nga interesi i klubeve të tjera për të dhe rinovimin e parakohshëm e shikojnë si një opsion të duhur, /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 11:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori