E FUNDIT/ Lajm shumë i mirë nga Gjermania: Negociatat të hapen!
Juventus kalon në çerekfinale të Kupës (VIDEO)
Pëlqej
Skuadra e Juventusit ka mposhtur 3:2 Atalantan e Etrit Berishës, për të kaluar tutje në çerekfinale të Kupës së Italisë.

Golat për Juventusin në këtë ndeshje i shënuan Dybala, Mandzukic dhe Pjanic, ndërsa për Atalantan realizuan Konko dhe Latte Lath.

Juventus bëhet skuadra e tretë që kalon në çerekfinale, pasi më herët këtë fazë e siguruan Napoli dhe Fiorentina. /Albeu.com/

Shtuar më 11/01/2017, ora 22:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori