Juventus kalon në avantazh ndaj Chievos (VIDEO)
Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Chievos në "Allianz Stadium".

i që ka shënuar është sulmuesi brazilian, Douglas Costa në minutën e 14'.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 18'. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2019, ora 20:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori