Juventus kalon në avantazh ndaj Frosinones (VIDEO)

Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Frosinones në "Benito Stirpe ".

Ai që ka shënuar është Cristiano Ronaldo në minutën e 81'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 85'. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2018, ora 22:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori