Juventus kalon në avantazh ndaj Sassuolos (VIDEO)
Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Sassuolos në "Mapei Stadium – Città del Tricolore".

Ai që ka shënuar është mesfushori gjerman, Sami Khedira në minutën e 23'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 28'. /albeu.com/
Shtuar më 10/02/2019, ora 18:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori