Juventus kalon në finalen e Kupës së Italisë (VIDEO)
Ka përfunduar në barazim pa gola gjysmëfinalja e kthimit të Kupës së Italisë mes Juves dhe Interit.

Me këte rezultat skuadra e Pirlos kalonfinale.

Ndërkohë, bardhezinjtë në finale presin fituesin e çiftit Atalata-Napoli e cila luhet të mërkurën mbrëma, ndërsa ndeshja e parë përfundoi pa gola.

Finalja e 74 e Kupës së Italisë është programuar për t'u luajtur më 19 maj, ndërsa dy stadiumet në garë për të pritur këtë takim janë "Olimpico" i Romës dhe "San Siro" i Milanos. /albeu.com./
Shtuar më 09/02/2021, ora 22:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori