Juventus kërkon me çdo kusht mbrojtësin e Manchester United
Juventusi thuhet se është afër transferimit të mbrojtësit të United, Matteo Darmian, pasi ata duan të forcohen në fazën defensive.

Stephan Lichtsteiner dhe Kwadwo Asamoah janë të dy jashtë kontratës në fund të sezonit, dhe duket e pamundur që ata do të nënshkruajë një marrëveshje të re.

Sipas Tuttosport, sulmi i parë i bardhezinjëve në verë do të jetë të forcohet në pjesën e prapme, me objektivin kryesor Darmian.

Mendohet se një marrëveshje duhet të jetë mjaft e drejtpërdrejtë për italianin, i cili është përdorur me masë nga Jose Mourinho.

Leonardo Spinazzola do të kthehet nga Atalanta, por Juve gjithashtu mendohet të hedhë sytë për tek Hector Bellerin të Arsenalit dhe Layvin Kurzawa të Paris Saint-Germain. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2018, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori