Juventus kërkon sulmuesin e Manchester United
Juventusi është i interesuar për shërbimet e sulmuesit francez, Anthony Martial, por Manchester United kërkon 65 milionë euro për të.

Pavel Nedved, zëvendëspresidenti i "Zonjës së Vjetër" është parë të takohet me Nelio Lucas të Doyen Sports javën e kaluar, kur Juventusi ishte në Londër për t'u përballur me Tottenham Hotspur.

Martial është një nga klientët e Doyen dhe siç raporton "Premium Sport" francezi ishte një tem diskutim në Londër.

Kontaktet po vazhdojnë, por "Djajtë e Kuq" kërkojnë rreth 65 milion euro për të shitur.

Kontrata e Martial përfundon në verën e 2019. /albeu.com/
Shtuar më 15/03/2018, ora 22:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori