Juventus konkretizon ofertën për yllin e Romës
Juventusi ka përgatitur një ofertë konkretë Romës për talentin Nicolo Zaniolo.

Bardhezinjtë janë favoriti kryesor për të të nëshkruar me 19-vjeçarin teksa kanë ofruar plot 60 milion euro.

Një arsye më shumë se Zaniolo mund të largohet nga Olimpico lidhet me faktin se Roma me shumë mundësi do të jetë jashtë zonas Champions teksa janë plot 6 pikë larg vendit të 4 që mbahet nga Interi.

Ndërkohë sipas "TuttoSport" për fantazistin ka interes nga Real Madrid dhe Manchester Cityn. /albeu.com/


Shtuar më 19/03/2019, ora 13:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori