Juventus me karta rezerv në xhep paraqet ofertën e parë tek Liverpool
Juventus nuk e lejon ta humbasë Emre Can.

Pavarësisht optimizmit në Angli për rinovimin me Liverpool siç shkruan sot'Tuttosport'. Juventus ka përgatitur një ofertë nga 25 milionë euro plus bonuset, përcjell Albeu.com.

Gjurmët alternative nëse bardhezinjtë dështojnë për Can të çojnë tek Matic, Matuidi dhe N'Zonzi. /albeu.com/
Shtuar më 19/07/2017, ora 10:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori