Juventus me plan konkret për Alexis Sanches
sanchez 1
Skuadra e Juventusit nuk rresht kurrë së kërkuari lojtarë cilësorë. I fundit që ka përfunduar nën lupën e bardhezinjve është sulmuesi i Manchester United, Alexis Sanchez.

Ish-lojtari i Arsenal nuk është i lumtur te Manchesteri dhe po kërkon që të largohet. Sanchez përfiton një rrogë shumë të madhe në Manchester, por do të reduktohej nëse do të kalonte te skuadra e Juventusit. Sanchez ka luajtur më parë me skuadrën e Udinezes dhe do të përshtatej shumë shpejt me futbollin Italian. /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2018, ora 16:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori