Juventus mendon ti marrë hakun e Bonuccit Milanit
Juventus dhe gjithë tifozët janë të zhgënjyer për faktin se Bonucci zgjodhi Milanin.

Por Juventus nuk ka ndërmend ta lërë me kaq këtë. Bardhezinjtë kanë vendosur vëmendjen e tyre mbi Manuel Locatelli, përcjell Albeu.com.

Milani ka bërë të ditur se nuk do ta marrin në konsideratë shitje e tij. La Gazzetta Sportiva raporton se bardhezinjtë mendojnë marrjen me huazim të lojtarit me të drejtë blerjeje, por momentalisht Milan është i rreptë me një jo. /albeu.com/
Shtuar më 16/07/2017, ora 14:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori