Juventus në ndjekje të dy mesfushorëve
Juventus sipas Sky Sports është në ndjekje të Andres Iniestës dhe N'Zonzi të Sevillias.

Juventus është në kerkim të përforciminmt të mesfushës dhe sipas Sky Sports, zonja e vjetër ështëinteresuar përveteranin e Barcelonës dhe mesfushorin e Sevillias.

Nuk ka asgje akoma zyrtare nga ana e Juventusit, por zonja e vjetër mund të kërkojë një Pirlo të dytë. / albeu.com /
Shtuar më 09/06/2017, ora 20:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori