Juventus ngelet duarbosh, Liverpool nis kontaktet me Chiesën
Për Federico Chiesën nuk është në garë vetëm Juventusi. Së fundmi sipas "La Gazzeta Dello Sport" në garë ëhstë futur edhe Liverpooli.

Presidenti i Fiorentinës Della Valle dëshiron ta mbajë në Toskanë me çdo kusht dhe nuk dëgjon ofertat nën 70 milion euro.

Por Klopp vijon të shtojë presion për të rrëmbyer lojtarin në Anfiel Road.

Ndërkohë Federico Chiesa shihet si pasuesi ideal i Mohamed Salah i cili në fund të sezonit pritet të largohet nga Liverpooli si pasoje e mosmarveshjeve me trajnerin Klopp. /albeu.com/
Shtuar më 18/04/2019, ora 13:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori