Juventus nuk heq dorë nga Dias, dërgon agjentë për të ndjekur në fushë
Juventusi vijon të punojë me agjentin Jorge Mendes.

Pas blerjes së Cancelos dhe Ronaldos, tashmë Mendes ka hapur negociatat me Juventusin për të afruar mbrojtësin e Benficës Ruben Dias në verë.

Drejtuesit e Juventusit do të jenë të pranishëm nesër në Do Dragao për për të ndjekur nga afër Ruben Dias gjatë ndeshjes Porto-Benfica.

Ndërkohë Tuttosport gjithashtu bën me dije Juventusi do të vëshgojë dhe talentin tjerër të sulmit Joao Felix. /albeu.com/
Shtuar më 01/03/2019, ora 10:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori