Juventus nuk heq dorë nga ylli i Ajax
Juventusi nuk heq dorë nga mbrojtësi i Ajax Matthijs de Light teksa po shqyrton mundësinë e futjes në marëveshje me Ajax duke i ofruar sulmuesin Moise Kean.

Ndërkohë kjo marëveshje mund të arrihet me Ajax teksa skuadra torineze përvec Kean ofron dhe 20 milion euro, ndërsa Ajax kërkon 30 milion euro

Megjithatë kjo shumë mund të ulet teksa futbollisti deklaroi pak kohë më parë se frymëzohet nga Cristano Ronaldo dhe se ai është idhulli i tij në fëmijëri. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2019, ora 15:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori