Juventus nuk heq dorë nga Hernandez
Juventus nuk ka hequr ende dore nga Chicharito Hernandez. Sipas britanikes "Daily Mirror" sulmuesi meksikan i Manchester United nuk po gjen hapesira ne Angli, duke patur konkurrencen e Rooney, Van Persie dhe Welbeck dhe po mendon seriozisht largimin ne nje kampionat ku do te luante me me shume vazhdimesi.

Skuadrës bardheezi kjo do te ishte nje mundesi e mire per te marr lojtarin e duhur ne sulm. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2013, ora 10:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori