Juventus nuk shkon më shumë se barazimi 1-1 me Fiorentinën (VIDEO)
Pëlqej
Juventus nuk ka arritur të fitojë ndeshjen e javës së 14 të kampionatit italian të futbollit përballë Fiorentinës së Mihajlovic. Bardhezinjtë e shohin veten në disaavantazh që në minutën e 4 kur gjuajtja e Vargas devijohet nga Mota dhe përfundon në rrjetë. Pas tentativave të shumta Juventus gjen golin në minutën e 83 me anë të Pepes i cili ka shënuar një super gol nga goditja e dënimit dhe gjithçka në 1-1.

Pas këtij barazimi Juventus shkon 24 pikëve 6 më pak se Milani kryesues.(albeu.com)


GOLAT:


Juventus 1-1 Fiorentina
http://rd3.videos.sapo.pt/play?file=http://rd3.videos.sapo.pt/eIeHilnnaGF4llmhFB17/mov/1" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" width="480" height="400">
Shtuar më 27/11/2010, ora 23:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori