Juventus, Raiola sjell Lukakun?
Juventus mendon për merkaton e Janarit. Sipas prestigjiozes angleze "Daily Mirror", një nga objektivat e bardhezinjëve është Romelu Lukaku. Sulmuesi është në pronësi të Chelseat por për momentin ndodhet i huazuar tek Everton.

Në ditët e fundit, Mino Raiola është bërë agjenti i belgut dhe marrëdhëniet e mira të italianit me klubet e mëdha të Seris A, mund të lehtësojnë tratativën. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2013, ora 12:40
chelsea
e Enjte 3 Tetor 2013, Ora 13:32
hahah ku e lewn lukaku anglin sidemos chelsean per itali , ket super lojtar po e kerkon edhe dortmundi ,
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori