Juventus sërish barazim, City shkatërrohet
Pëlqej
Janë zhvilluar ndeshjet e grupit A të UEFA Europa League ku përballë njëra tjetrës janë vendosur Juventusi dhe Salzburg. Kjo ndeshje ka përfunduar me rezultatin 0-0. Juventus vazhdon serinë e barazimeve në këtë kompeticion ku në katër ndeshje ka arritur të marrë po kaq barazime. Ndërkohë ndeshja tjetër e këtij grupi midis Lech Poznan dhe Manchester City ka përfunduar me fitoren e vendasve të Lech Poznan me rezultatin 3-1.(albeu.com)
Shtuar më 04/11/2010, ora 20:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori