Juventus sheh nga e ardhmja, prezanton logon e re (FOTO)

Juventus lë pas të shkuarën dhe humbjen ndaj Fiorentinës. Klubi bardhezi dje në mbrëmje ka prezantuar logon e re në një mbrëmje gala të zhvilluar në Muzeun e Shkencës dhe Teknologjisë.

"Logoja e re përcakton një ndjenjë përkatësie, dhe një stil që të lë të komunikosh modën tonë", ka thënë andrea Agnelli./albeu.com/

Shtuar më 17/01/2017, ora 09:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori