Juventus-Spal, formacionet zyrtare, Berisha nga minuta e parë
Juventus dhe Spal do të përballen në orën 20:45 në Allianz Stadium për çerekfinalen e Kupës së Italisë.

Fituesi i këtij çifti do të përballet me Interin.

Formacionet zyrtare:

Juventus (4-4-2) : Buffon; Demiral, Dragusin, De Ligt, Frabotta; Ramsey, Fagioli, Rabiot, Bernardeschi; Kulusevski, Morata.

Spal : Berisha; Ranieri, Esposito, Missiroli, Floccari, Sernicola, Okoli, Vicari, Dickmann, Seck, Brignola.
Shtuar më 27/01/2021, ora 20:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori