Juventus takohet me agjendin e portierit
Pas dështimit në nënshkrimin e Donnarummas dhe me ngecjen e negociatave me Wojciech Szczesny. Juventus ofroi 10 milionë euro dhe Arsenal kërkon 15.

Juventus nuk dëshiron ta fillojë sezonin e ri ve një portier afër të 40-tave, pavarësisht se besimi në aftësitë e tij janë të mëdha. për këtë Juventus ështa takuar me agjentin e portieritValencias, përcjell Albeu.com.

Sipas JuventusSky Sports agjendët e Neto-s u takuan pas raportit të deklaruar se portieri ka folur me klubin italian rreth të ardhmes së tij, dhe me Valencian duke i shprehur dëshirën se duan ta nënshkruajnë atë. /albeu.com/
Shtuar më 06/07/2017, ora 10:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori