Juventus tallet me Barcelonën: Numrat 10 nuk shiten
Juventus i mbyll derën Barcelonës për Dybalan.

Gazzetta dello Sport dhe Corriere dello Sport raporton se Barcelonas i është refuzuaroferta nga Juventusi për të blerë Paulo Dybala. Katalanasit nukishin të gatshëmtë paguanin klauzolën e tij për 120mln euro por dëshironin të negocionin me "Zonjën e Vjetër" pë një çmim më të arsyeshëm, përcjell Albeu.com.

Sipas mediave në Itali përgjigja e italianëve kaqenë e prerë që: "Dhe ne nuk e shesin 10-tshin tonë. Numrat 10 nuk shiten" thanë ata dukeu tallur dhe mePhelipe Coutinhon i cili gjithashtu mbart numrin 10. /albeu.com/Shtuar më 31/08/2017, ora 10:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori