Juventus - Tottenham, notat e lojtarëve (FOTO LAJM)

Juventus dhe Tottenham kanë barazuar 2-2 në kuadër të ndeshjes së parë ndaj tyre në UEFA Champions League

Sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain është cilësuar si futbollisti më i mirë i kësaj ndeshje, ku shënoi dy gola.

Argjentinasi u vlerësua me notën 8.6.

Lojtarët më i dobët u vlerësua Gianluigi Buffon, i cili ishte fajtor për golin e dytë të anglezit. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 23:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori