Juventus vazhdon presionin për lojtarin e Atalantas
Juventus vazhdon të interesohet për Leonardo Spinazzola.

Siç shkruan gazeta "Gazzetta dello Sport", bardhezinjtë po punojnë me stafin e Atalantas për ta bindur lojtarin ti bashkohet zonjës së vjetër. Lojtari ka dëshirë ti bashkohet bardhezinjve sa më parë.

Gjithaashtu nga Marotta dhe Guild ka optimizëm pasi Juventus është i gatshëm të ofrojë shumën e kërkuar nga Atalanta. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 11:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori