Juventus zbulon fanellat për sezonin e ardhshëm, ka shumë ndryshime (FOTO LAJM)

juventus
Skuadra e Juventusit ka publikuar fanellat për sezonin e ardhshëm.

Fanella e parë do të jetë bardh e zi ku bie në sy heqja e shiritave të shpeshtë pasi do të përbëhet vetëm nga një shirit i zi dhe i bardh. Edhe për sezonin e ardhshëm, firma që bie në sy është Adidas.
Shtuar më 30/10/2018, ora 16:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori