Juventus zëvendësuesin e Howedes e do sërish gjerman
Pëlqej
Sipas Rai Sport Juventus pas dëmtimeve të vazhdueshme të Hoëedes është vënë në ndjekje të një tjetër qëndër mbrojtësi.

Sipas mediave italiane zëvendësuesi duhet me patjetër pasi gjermani pjesën më të madhe që nga koha që ka ardhur në Torino ka patur disa dëmtime rresht. Lojtari që është vën nën radarët e drejtuesëve juventinë dhe që do të tentohetmerkaton e njanarit është Shkodran Mustafi i Arsenal.

Për shqiptarin është i interesuar dhe Inter të cilët dështuan që ta merrnin në merkaton e verës. /albeu.com/
Shtuar më 03/12/2017, ora 12:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori