Juventus zyrtarizon blerjen e parë të sezonit (FOTO)

Domenico Berardi
Drejtori sportiv i Juventusit, Beppe Marota ka konfirmuar se "Zonja e vjetër" ka arritur një marrëveshje me Sassuolon për Domenico Berardi.

Marota nuk dha detaje rreth kësaj marrëveshje por konfirmoi se sezonin e ardhshëm sulmuesi Berardi do të veshë fanellën e Juventusit.

Berardi është një talent i madh, kemi arritur një marrëveshje me Sassulon. Ndërsa për Alves dhe Mascheranon nuk kemi asgjë zyrtare, po presim çfarë do të bëjnë në ditët në vijim”, u shpreh Marota.
Shtuar më 26/05/2016, ora 15:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori