Juventusi bëhet edhe më i "bukur" me Karinën (FOTO LAJM)

Juventusi gjatë merkatos së janarit deri më tani ka bërë një përforcim në mesfushë duk afruar Rincon nga Genoa. Mesfushori pritet që nesër sot ta nisë nga minuta e parë sfidën ndaj Bolognës.

Por krahas tij, në Torino do të vijë edhe bashkëshortja e tij, Karina, e cila shton garën e bukurosheve në skuadrën bardhezi.

Bukuroshja nga Venezuela është një ndjekëse e rregullt e sfidave të futbollit dhe tashmë tribuna në "Juventus Stadium" do të jetë edhe më e bukur me praninë e saj./albeu.com/
Shtuar më 07/01/2017, ora 10:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori