Juventusi favorit për Nemanja Matic
Juventusi është në pole position për të siguruar shërbimet e Nemanja Matic.

Klubi bardhezi qëndron i pari në garën për të firmosur me mesfushorin serb të Manchester United. 31-vjeçari është në skandencë kontrate me Djajtë e Kuq dhe është jashtë planeve të trajnerit Ole Gunnar Solskjaer i cili nuk e aktivizon.

Matic duke iu referuar atyre çfarë shkruajnë mediat angleze mund të transferohet te Juventusi verën e ardhshme me parametër zero.
Shtuar më 18/09/2019, ora 15:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori