Juventusi i "vë" syrin mesfushorit të Interit
Drejtuesit e Juventusit janë në kërkim të një mesfushori, pasi kjo është kërkesa e trajnerit Massimiliano Allegri.

Sipas Premium Sport, Juventus tashmë është duke u interesuar për mesfushorin kroat të Interit, Marcelo Brozovic.

Kroati luajti nga fillimi në ndeshjen e parë ndaj Fiorentinas, po nuk e ka të sigurt vendin në formacionin e parë.

Për Brozovic po interesohen edhe dy skuadrat e mëdha angleze Liverpool dhe Arsenal. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2017, ora 20:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori