Juventusi interesohet për mbrojtësin e Barcelonës
Mbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti, është subjekt interesimi i skuadrës së Juventusit.

Mundo Deportivo raporton se Juventus janë të interesuar për mbrojtësin francez të Barcelonës.

Kampionët e Serie A po e shohin 27 vjeçarin si një opsion të mundshëm zëvendësimi për Giorgio Chiellinin, që është pranë përfundimit të karrierës.

Juventus gjithashtu janë vënë pas Sokratis Papastathopoulos, Nikola Milenkovic dhe David Alaba, nëse dështojnë të transferojnë Umtitin.
Shtuar më 03/12/2020, ora 10:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori