Meta kërcënon me prerje dore Kryemadhin, Bashën e Edi Ramën: Do e bëj unë!
Juventusi ka një plan konkret për të afruar Eriksen
Christian Eriksen kërkon të largohet nga Tottenhami.

"Corriere Dello Sport" bën të ditur se danezi ka refuzuar rinovimin me Spërsat teksa kërkon një aventurë të re, shkruan Albeu.com.

Gjelat i kishin ofruar 11 milion euro në vit mesfushorit por danezi nuk ishte i bindur të qëndrojë në Londër.

Kështu Juventusi dhe Reali po planifikojnë që të transferojnë lojtarin vitin e ardhshëm me parametra zero kur dhe i mbaron kontrata me klubin lodinez. /albeu.com/

Shtuar më 21/08/2019, ora 10:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori