Juventusi me 3 mungesa të mëdha në finalen ndaj Napolit
Juventusi do të ketë 3 mungesa të rëndësishme në finalen e Coppa Italia kundër Napolitmërkurën, pasi Gonzalo Higuain, Aaron Ramsey dhe Giorgio Chiellini nuk janë të gatshëm.

Finalja e madhe luhet në Olimpico në Romës të mërkurën më 17 qershor, në orën 21.00.

Shtuar më 14/06/2020, ora 16:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori