Juventusi mund Manchester United në një miqësore (VIDEO)
Dje është luajtur një miqësore ndërmjet Manchester United dhe Juventusit e cila ka përfunduar me fitoren e Juventusit me rezultatin 2-1, ndeshje e cila u luajt në Old Trafford.

Kjo ndeshje u luajt për nder të Gary Neville i cili do të linte futbollin dhe drejtuesit e Manchester United menduan të bëjnë këtë ndeshje për nder të tij.

Në fillim shënoi Rooney në minutën e 19', por në minutën e 40' të pjesës së parë ka barazuar Pepe. Vetëm 12 minuta nga fundi në minutën e 78' ka shënuar pë Juventusin, Giandonato. /albeu.com/Shikoni golat:

name="movie" value="http://videa.hu/flvplayer.swf?v=hIOYi741OMDKFfWr" />name="allowscriptaccess" value="always" />name="allowFullScreen" value="true" />http://videa.hu/flvplayer.swf?v=hIOYi741OMDKFfWr" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" type="application/x-shockwave-flash" />
http://videa.hu/videok/sport/man-united-vs-juventus-hIOYi741OMDKFfWr" title="Man United vs Juventus">szólj hozzá: Man United vs Juventus
Shtuar më 25/05/2011, ora 09:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori