Juventusi në garë me Realin për Falcaon
Pëlqej
Juventus dhe Real Madrid janë vendosur në garë për sulmuesin e Monacos, Radamel Falcao. Sipas gazetës italiane La Gazzetta dello Sport, interesi i Juventusit mund të ndërrojë kahjen e të ardhmes së lojtarit, pasi ai deri dje ka qenë pranë Liverpoolit, e për këta të fundit po vështirësohet pas hyrjes në garë të Juventusit.

Real Madridi po e monitoron situatën nga larg dhe ka mundësi të reagojë për një goditje vendimtare vdekjeprurëse për Juventusin dhe Liverpoolin. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 11:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori