Juventusi pas Higuain
Pas ndërlikimit për të arritur ndonjë marrëveshje me sulmuesin e Atletico Madridit, drejtuesit e Juventusit nuk dorëhen dhe tani vështrojnë nga sulmuesi i Realit, Higuain.

Kjo mund të jetë një lëvizje e duhur për Juventusin pasi Higuain edhe mund të largohet nga Reali pasi nuk mund të gjejë më hapësirë për të luajtur. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2011, ora 11:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori