Juventusi pritet t'i largojë tre futbollistë
Juventusi po planifikon të largojë disa futbollistë për të përforcuar ekipin gjatë afatit kalimtar të janarit. I pari që do të largohet gjatë këtij muaji nga klubi është mesfushori Sami Khedira.

Përveç Khediras, të sigurt qëndrimin në Torino nuk e kanë as Adrien Rabiot dhe Federico Bernardeschi.

Për mesfushorin Rabiot, interesim ka shprehur Evertonit, përderisa për Bernardeschin interesim kanë shprehur skuadra si Atalanta dhe Hertha Berlin.

Por sulmuesi italian thuhet se është i vendosur të mbetet te Juventusi dhe nuk dëshiron të largohet.
Shtuar më 07/01/2021, ora 16:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori