Juventusin mposht Genoan 2-0
Pëlqej
Juventus ka arritur të mundë në Marassi Genoan me rezultatin 2-0. Bardhezinjtë kanë marrë tre pikë të çmuara për tabelën e klasifikimit, gjë që e lekon Juventusin të mbajë distancën prej 6 pikëve nga Milani i vendit të parë. Për Juven kanë shënuar Eduardo në minutën e 18 dhe i rikthyeri Krasic në minutën e 22.(albeu.com)
Shtuar më 21/11/2010, ora 14:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori