Juves i shtohen akoma më shumë hallet para vizitës në Bernabeu
Barzagli nuk ishte pjesë e seancës stërvitore dhe kështu filluan spekulimet për mungesën e tij ndaj Los Blancos.

Federico Bernardeschi i është kthyer stërvitjes me shokë, gjithashtu edhe Paulo Dybala, Benedikt Howedes dhe Rodrigo Bentancur.

Por, asnjëri nga këta nuk do të udhëtoj në Madrid, Dybala dhe Bentancur janë të suspenduar, kurse Howedes nuk është në listën e Ligës së Kampionëve. /albeu.com/
Shtuar më 10/04/2018, ora 15:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori