Ka gol në ndeshjen Juventus - Atalanta (VIDEO)

Pëlqej
Juventus ka kaluar në epërsi ndaj Atalantas në "Allianz Stadium".

Autori i golit është sulmuesi argjentinas, Gonzalo Higuain në minutën e 29'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta 31'-të. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 18:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori