Ka gol në ndeshjen Liverpool - Newcastle (VIDEO)

Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj Newcastle United në "Anfield Road".

Goli është shënuar nga Mohamed Salah në minutën e 40'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 42'-të. /albeu.com/
Shtuar më 03/03/2018, ora 19:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori