Ka gol në ndeshjen Malaga - Real Madrid (VIDEO)

Pëlqej
Real Madrid ka kalaur në avantazh ndaj Malagas në "Estadio La Rosaleda".

Ai që ka shënuar është mesfushori spanjoll, Isco Alarcon në minutën e 29'-të.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 33'-të. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori