Ka gol në ndeshjen Milan - Verona (VIDEO)

Milan ka kaluar në avantazh ndaj Veronës në "San Siro".

Ai që ka shënuar është mesfushori turk, Hakan Calhanoglu në minutën e 10'-të.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 15'-të. /albeu.com/
Shtuar më 05/05/2018, ora 18:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori