E FUNDIT/ Interi "zbret me këmbë në tokë" Juventusin (VIDEO)
Ka humbur Lamela, e kërkojnë tifozët
Nga idhull i tifozerisë së Romës në objekt misterioz me fanellën e Tottenham. Momenti i errët i Erik Lamela ka bërë që te tifozeria e "Spurs" të plasë ironia duke publikuar disa letra me foton e tij ku shkruhet "Kush e ka parë?".

"Ka humbur - Lamela Kafshë e vogël shumë e dashur por i vështirë për tu trajnuar. Shihet rrallë. E ka të vështirë të përshtaten me mjedisin e ri. Shfaqja e fundit: është parë teksa endej çuditshëm, me vështrim të zbrazët dhe të hutuar. Ne jemi të dëshpëruar! Ju lutem kontaktoni me Tottenham Hotspur FC

PS: Asnjë kompensim. Paratë nuk rriten në pemë. Dhe ne kemi edhe një stadium për të ndërtuar. Çfarë jemi ne, fondacion bamirësie?". /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2014, ora 16:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori