Ka humbur shkëlqimin te Reali, Juventusi pret krahë hapur yllin brazilian
Për vite më radhë krijuan një dyshe te frikshme në krahun e majtë tek Reali i Madridit, Marcelo dhe Ronaldo mund të ribashkohen sërish.

Sipas mediave spanjolle mbrojtësi brazilian nuk po gjen formën e dikurshme në Madrid. Marselo dëshiron të ndërroj ambient dhe preferon të transferohet tek Juventusi.

Në Torino e pret krahë hapur Ronaldo i cili më parë është munduar që ta bind 31-vjeçarin të luaj në Serie A.
Shtuar më 29/10/2019, ora 15:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori