Ka hyrë në modë, premtimi "Ai qëndron" përdoret edhte tek PSG
Postimi i Piques "Ai qendron" vazhdon të kthehet në një fenomen.

Meunier ka forcuar thashethemet mbi Aurier. Thomas Meunier ka publikuar një fotografi të tij me Serge Aurier duke thënë "ai qëndron" pasi lojtari është shumë i lidhur me një kalim tek Manchester United, përcjell Score.al.

Lojtari është i hapur për një kalim të mundshëm tek Manchester United dhe kudo tjetër përveç qëndrimit në Paris. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2017, ora 10:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori