Identifikohen dy nga grabitësit e miliona eurove në aeroportin e Rinasit
Vetëm një gol në 3 muajt e fundit, Silva rrezikon shumë
Andre Silva është dilema e madhe për Seviljen.

Gazeta spanjolle "AS" shkruan se portugezi ka shënuar një gol në tre muajt e fundit dhe klauzola e blerjes për 38 milionë euro nuk është bindëse për shoqërinë andaluziane.

Lojtari ka shprehur tashmë dëshirën e tij për të qëndruar, por mbetet të shiet deri në fund të sezonit.

Ndërkohë Andre Silva erdhi nga Milani gjatë verës si i huazur por me të drejtë blerje në fund të këtij sezoni nga Sevilla.

Ai e nisi mirë aventurën tek Sevilla por tashmë 3 muajt e fundit ai ka përshëndetur rrjetën vetëm një herë. /albeu.com/
Shtuar më 28/02/2019, ora 10:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori